Слідчого міліції, який одержав 1000 дол. США хабара, вже тримають під вартою

Опубліковано:
Як повідомив начальник слідчого відділу прокуратури Закарпатської області Іван Бітлян, слідчий міліції, в ході розслідування кримінального провадження за фактом крадіжки, встановив причетного до злочину таксиста і вирішив підзаробити. За непритягнення чоловіка до відповідальності він зажадав 1000 доларів хабара.
 
Відтак, 22 травня слідчий зустрівся з таксистом у приміщенні кафе “Дельфін” в м. Ужгород, де і одержав усю суму неправомірної вигоди, після чого був затриманий на місці правоохоронцями.
 
Прокуратурою області розпочато кримінальне провадження та оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, тобто в одержанні неправомірної вигоди, кваліфікуючими ознаками якого є одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду дій з використанням службового становища, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди. Наразі підозрюваному обрано запобіжний захід – тримання під вартою з визначенням суми грошової застави.
 
За санкцією за вказані дії працівнику міліції загрожує покарання  позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією, – наголосив прокурор.
 
Прес-служба прокуратури Закарпатської області
Про Захід