В Ужгороді обговорять покращення громадського контролю за веденням Державного реєстру виборців України напередодні виборів до місцевих рад

Опубліковано:

“26” травня 2015 року о 16.00 в приміщенні готелю “Дует Плюс” (конференц-зала, 2 поверх) відбудеться круглий стіл на тему “Перспективи покращення громадського контролю за веденням Державного реєстру виборців України напередодні виборів до місцевих рад”

В ході круглого столу обговорюватимуться основні аспекти розвитку Державного реєстру, міжнародні практики публічного контролю за веденням реєстрів. Одним з основних завдань зустрічі є обговорення питання відкритості Державного реєстру та контролю за складанням списків виборців: Які персональні дані Державного реєстру виборців повинні бути відкритими для суб'єктів виборчого процесу та яким чином це можливо забезпечити? 

Також будуть обговорюватись наступні питання:

– Обговорення проблеми ідентифікації в Україні в широкому контексті, а також конкретних ідентифікаторів, які мають або можуть бути відкритими у Державному реєстрі виборців. 

– Запровадження ідентифікаційної картки громадянина України: крок до електронного голосування, дистанційного управління виборцем своїми персональними даними.

– Чи потрібно сприяти реєстрації переселенців, з метою їх участі у голосуванні під час місцевих виборів.

До участі в обговоренні оптимальної моделі роботи Державного реєстру виборців України запрошуються представники органів ведення Державного реєстру виборців, представники влади, громадські організації, політичні партії, ЗМІ та всі зацікавлені в темі дискусії.

Контакти особи, відповідальної за проведення заходу:

Андрій Василин

Телефон – 0931044429

E – mail – [email protected]

Центр підтримки громадськтх ініціатив

Про Захід