Лише один закарпатський нардеп не пропустив жодного голосування у парламенті (Інфографіка)

Опубліковано:

Лише один закарпатський нардеп – Валерій Пацкан був присутнім на всіх голосуваннях Верховної Ради. Про це свідчить інформація Ліги. Net. Так, опубліковано розслідування VOX Ukraine , які демонструють депутатську дисципліну сесії з 13 лютого по 7 квітня 2015 року. Відповідно до інфографіки, 28 депутатів не пропустили жодного голосування, з них п'ятеро  — з Блоку Петра Порошенко. Один з найбільш дисциплінованих — Валерій Пацкан.

Серед тих, хто регулярно відвідував сесії та голосував, можна також назвати 16 депутатів Народного фронту, одного депутата Самодопомоги, а з Радикальної партії та Батьківщини — ні один депутат не пропустив голосувань у вказаний період. Нардепи, які жодного разу не голосували у сесійній залі — Андрій Білецький, Констянтин Жеваго, Дмитро Ярош, Єфим Звягильський та Дмитро Святош. Як правило, “прогульщики” ігнорують запитання журналістів стосовно їхнього перебування на роботі, або не голосують тому, що, за їх словами, їм важко визначитися з вибором.

Як зазначив спікер парламенту Володимир Гройсман, прізвища депутатів, які не відвідують сесій та не голосують, будуть опубліковані на сайті Верховної Ради. Більше того, спікер запропонував журналістам взяти участь у проекті “Стоп, прогульник!”, який поширюватиме інформацію про тих, хто ігнорує голосування. Однак на думку політолога Петра Олещука, проти депутатів, які не відвідують сесії потрібно використовувати більш дієві методи, а саме — виключення з фракції та позбавлення депутатського мандату, інформує Ліга.net.

Про Захід