Чоловік, який незаконно ловив рибу на Хмельниччині, заплатить штраф 17 тис грн

Опубліковано:

Віньковецький районний суд вже закінчив розгляд матеріалів кримінального провадження і визнав жителя Вінничини винним у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч. 1 ст. 249 (Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом) Кримінального кодексу України, та присудив йому штраф у розмірі 17 тисяч гривень, а також конфіскував 16 риболовецьких сіток та гумовий човен.

Нагадаємо, 20 квітня близько 3-ї години ночі наряд сектору реагування патрульної поліції помітив у с. Осламів на Віньковеччині автомобіль «Нива», який явно був перевантажений.

Поліцейські зупинили і оглянули транспортний засіб. Навіть неозброєним оком через вікна було видно, що в салоні чимало риби і сіток. До документування злочину долучились спеціалісти з риб- та екоінспекції.
Із салону автівки правоохоронці вилучили 16 риболовецьких сіток, човна, а також майже 250 кілограмів риби різних видів — сом, лящ, короп, судак та карась.

Браконьєром виявився 42-річний житель Барського району Вінницької області. Рибу він виловив на ставку урочища «Маяк» поблизу селища Віньківці.

Практично уся риба, до речі, була з ікрою. Завдяки тому, що поліцейські вчасно зупинили зловмисника, вона ще була живою, тож після документування рибу повернули у водойму.

Поліція Хмельницької області

Про Захід