Регіональні Новини Соціум

Чеські полісмени ознайомились з роботою поліції Закарпаття

Почесна делегація на чолі з гетьманом Пардубицького краю, начальниками Управління поліції, Медичної рятувальної служби, Генеральним консулом Чеської  республіки у Львові ознайомились з роботою поліції Закарпаття. Керівник поліції області Олександр Канцідайло обговорив з делегатами аспекти роботи правоохоронних органів обох  країн та кроки у подальшій співпраці, інформує поліція Закарпатської області.

Сьогодні,  26  листопада,  у рамках  співпраці між  Закарпатською  областю України та Пардубицьким краєм республіки Чехія відбулась робоча зустріч делегатів у Головному правлінні Нацполіції Закарпатської області.

До складу делегації, яку очолив гетьман Пардубицького краю Мартін Нетоліцкі,  ввійшли Генеральний консул Чеської республіки у Львові Павел Пешек, начальник відділу кризового управління канцелярії гетьмана Алеш Бонятовскі, начальник Управління поліції Пардубицького краю Ян Птачек, начальник Медичної рятувальної служби Ігор Паар, представник цієї ж служби, медичний рятувальник Міхал Масек.

Зустріч розпочалась із ознайомлення делегації з історією становлення і розвитку правоохоронного органу, етапами реформування поліції, починаючи з 1944 року до сьогодні. Гостей зустріли у музеї Головного управління поліції Закарпаття.

Під час розмови начальника Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Олександра Канцідайло з поважними делегатами обговорено питання розвитку подальшої міжнародної співпраці та обміну досвідом між різними підрозділами поліції Закарпаття та Пардубицького краю.

Також в ході зустрічі учасники делегації відвідали кінологічний центр ГУНП області та більш детально обговорили службу працівників поліції, які забезпечують  правопорядок у зоні проведення операції об’єднаних сил на сході України.

Насамкінець зустрічі, естрадно-духовий оркестр поліції Закарпаття виконав для гостей з Чеської республіки композиції «Вишиванка» та «Smoke On The Water».

Полковник поліції Олександр Канцідайло подякував учасникам делегації за проявлену увагу, зацікавленість роботою правоохоронного органу та наголосив, що поліцейські Закарпаття завжди відкриті до взаємного співробітництва з колегами Чеської  республіки. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 + 2 =