Чернівецькі прикордонники виявили 4 схованки із майже 16 тисячами пачок сигарет (Фото)

Опубліковано:

За добу прикордонники Чернівецького загону затримали двох буковинців та виявили неподалік кордону 4 схованки, в яких знаходилося майже 16 тисяч пачок сигарет.
Всі тютюнові вироби були знайдені у неділю, 18 жовтня, в межах Путильського та Сторожинецького районів Чернівецької області.
Так, першими схованку з сигаретами на своїй ділянці виявили прикордонники відділу «Красноїльськ», завдяки випереджувальній інформації співробітників оперативних підрозділів. Місце накопичення тютюнових виробів правопорушники облаштували між державним кордоном й загороджувальним парканом. Пакунки, в яких знаходилося 5950 пачок сигарет, пачкарі прикидали гіллям хвойних дерев.

Інші три схованки, в яких знаходилося 9850 пачок сигарет марки «Marlboro», виявили прикордонники відділу «Селятин», теж неподалік кордону з Румунією.
Перш ніж знайти прихований тютюн, прикордонники виявили двох мешканці прикордоння. Чоловіків прикордонний наряд затримав за 50 метрів до державної межі. При собі буковинці нічого не мали, в тому числі й документів. З їхніх слів стало відомо, що вони мешканці одного з населених пунктів Путильського району.
Після того, як чоловіків було доправлено до відділу «Селятин», в заданий район висунулася група реагування для перевірки державного кордону. В результаті огляду місцевості, прикордонники виявили три схованки з тютюновою контрабандою, які правопорушники облаштували на відстані 100, 200 та 400 метрів від кордону.
Тютюнові вироби доставлено до прикордонного підрозділу, а згодом буде передано співробітникам Буковинської митниці. Щодо громадян, то на них складені адміністративні документи за ч. 2 ст. 204-1 КУпАП, справи скеровано до суду.
За попередньою оцінкою, приблизна вартість всього вилученого тютюну сягає понад 700 тисяч гривень, інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

Про Захід