Новини Західної України Події

Чернівецькі полісмени та зоозахисники домовилися про співпрацю

Задля посилення контролю за утриманням тварин і поводженням з ними, правоохоронці об’єднали свої зусилля з міським Центром стерилізації тварин і волонтерами.

У Головному управлінні НПУ в Чернівецькій області відбувся спеціальний семінар за участі дільничних офіцерів поліції, керівництва міського комунального підприємства «Центр стерилізації тварин» і представників Громадської організації «Волонтерський рух «Небайдужі».

Учасники заходу обговорили шляхи покращення комунікації поліції та Центру стерилізації, а також практичні аспекти роботи поліції у випадках жорстокого поводження з тваринами.

Зокрема, йшлося про особливості розмежування адміністративної та кримінальної відповідальності за жорстоке поводження з тваринами, порядок дій у разі виявлення безпритульної чи мертвої тварини, а також напрями профілактичної роботи з жителями Чернівців.

Оскільки дільничні офіцери поліції у своїй щоденній роботі тісно спілкуються з населенням, вони будуть роз’яснювати городянам Правила утримання домашніх тварин, надаватимуть інформацію про місця для вигулу собак і необхідність реєстрації домашніх улюбленців.

Для ефективнішої протидії правопорушенням щодо жорстокого поводження з тваринами та неналежного їх утримання, поліція закликає громадян повідомляти про такі факти на спецлінію «102», інформує поліція Чернівецької області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − 10 =