Через “Тису” контрабандист намагався провезти сигарети у подвійному дні авто (Фото)

Опубліковано:

На митному посту «Тиса», що на українсько-угорському кордоні, в чергове попереджено незаконне переміщення тютюнових виробів, прихованих у фальшднищі іномарки.

Увагу митників привернув молодий водій автомобіля марки «RENAULT», який помітно нервував у «зеленому коридорі» під час проходження митно-прикордонного контролю.

Відтак транспортний засіб опинився у боксі поглибленого огляду. Там інспектори-пошуківці, уважно оглядаючи салон іномарки, натрапили на подвійне днище, «нафаршироване» сигаретами.Тютюнові вироби були виявлені у спеціально виготовленому тайнику, який знаходився у фальш днищі під підлогою автомобіля по всій площині салону. Доступ до сигарет став можливий після демонтажу верхньої частини підлоги в салоні автомобіля, яка була прикрита заводською тканиною, – розповідають закарпатські митники. Розмір двох тайників – 95см х 45 см.

Відносно 27-річного жителя Чернівецької області складено протокол про порушення митних правил за статтею 483 ч.1 Митного кодексу України.

Предмети правопорушення – 1352 пачок сигарет з фільтром вітчизняного виробництва різних марок, вартістю понад 63 тис грн, та автомобіль «RENAULT» моделі «GRAND SCENIC» (2012 р.в.) оцінений у 236 тис грн. , вилучено на склад митниці. Справу скерують до суду.

Пресслужба Закарпатської митниці Держмитслужби

Про Захід