Через приховані 328 пачок сигарет іноземець може втратити авто

Опубліковано:

На митному посту «Солотвино», що на кордоні з Румунією, кінологічна команда Закарпатської митниці упередила незаконне вивезення тютюнових виробів, прихованих в автомобілі.

Покидаючи Україну, громадянин Румунії під час проходження митного контролю скерував свій ВМW у «зелений коридор». Таким чином іноземець засвідчував доброчесні наміри перетнути митний кордон України та хотів уникнути ретельної перевірки.

Але інспектори вирішили перевірити транспортний засіб, залучивши кінолога з чотирилапою помічницею Даною. Як тільки спанієлю відкрили дверцята, собака одразу подала господарю знак – під підлогою були приховані тютюнові вироби без акцизних марок України. Тож, не вагаючись, автомобіль скерували до боксу поглибленого огляду для проведення ретельної перевірки та виявлення в інших конструктивних порожнинах прихованого товару.

Дістали понад 32 блоки сигарет. Остаточна їх кількість буде встановлена після закінчення поглибленого огляду.

Зазначені дії іноземця містять ознаки порушення митних правил за ч.1 статті 483 Митного кодексу. У таких випадках вилучаються не лише предмети правопорушення, а й автомобіль, що використовувався для переміщення прихованого товару у спеціально виготовлених тайниках. Його приблизна вартість – 200 тис грн.

Крім цього, митниця направить до територіального управління БЕБ в Закарпатській області повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки злочину за статтею 204 Кримінального кодексу України.

Пресслужба Закарпатської митниці

Про Захід