Події Регіональні Новини

Через порушення техніки безпеки у Баранинцях газопостачання відновили не всім споживачам

Планові роботи з поточного ремонту та технічне обслуговування провели на газорегуляторному пункті у селі Баранинці, що на Ужгородщині, фахівці АТ «Закарпатгаз». Окрім того, під час обходу виявили 46 витоків газу на дворових відводах та ліквідували їх. У цьому населеному пункті користуються газом у побуті мешканці майже 700 дворогосподарств.

«Ми провели досить складні, але водночас необхідні роботи. Мешканці, з якими довелося спілкуватися, дякували за пророблене. Однак, водночас нарікали на те, що необхідно сплачувати за розподіл газу і демонстрували нерозуміння того, що ж це за послуга. Довелося пояснювати, що робота працівників із залученням техніки для забезпечення безперебійного газопостачання їхнього села – якраз і є однією зі складових послуги з розподілу газу», – розповів старший майстер групи експлуатації мереж Іван Рунянин.

Про проведення планових робіт мешканців попередили завчасно. Після їх проведення у п’ятницю, 30 липня, газопостачання відновили. Однак, не всім. У частини споживачів було виявлено порушення правил встановлення та експлуатації газових приладів. Серед найпоширеніших — самовільно встановлені та замінені газові прилади (плити та колонки), не облаштовані вентиляційні канали, відсутність тяги у димових та вентиляційних каналах.

«Це – серйозні порушення техніки безпеки, які можуть спричинити нещасні випадки, навіть летальні. Якщо виявляємо подібні порушення – перекриваємо газові прилади та опломбовуємо їх», — пояснила старший майстер внутрішньобудинкової служби Галина Голубка.

Аби відновити газопостачання у таких випадках, споживач має усунути всі недоліки. Лише після виправлення всіх порушень газопостачання буде відновлено.

Пресслужба АТ «Закарпатгаз»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 1 = 8