Чехи відремонтують в Ужгороді поверх гуртожитку Академії культури і мистецтв, де житимуть переселенці (Фото)

Опубліковано:

Голова обласної ради Володимир Чубірко, директорка Академії культури і мистецтв Закарпатської обласної ради Наталія Шетеля, директорка Благодійного фонду «ВІЗА» Віолета Голяни та директор комунільної установи «Управління спільною власністю територіальних громад Закарпаття» облради Антон Громовий підписали договір про надання благодійної допомоги.

Край Височина Чеської Республіки виділяє 5,5 млн. грн. на комплексний ремонт одного з поверхів гуртожитку Академії культури і мистецтв. За словами Володимира Чубірка, додатково з обласного бюджету надійде 5 млн., окремою програмою передбачений ремонт санвузлів від організації «Червоний Хрест».

9-типоверхова будівля гуртожитку по вул. Грушевського в Ужгороді зведена ще 1985 року і з того часу жодного разу капітально не ремонтувалася. Лише у 2012 році за сприяння Закарпатської обласної адміністрації було проведено заміну вікон і встановлений обігрів води. Кімнати знаходяться у такому поганому стані, що стали не придатні для житла.

З початку повномасштабної війни і приїздом на Закарпаття великої кількості переселенців потреба в приміщеннях стала вкрай гострою. В гуртожитку Академії культури і мистецтв наразі проживає близько 300 осіб, з них 57 – ВПО, яких заселили поруч зі студентами і працівниками закладу.

За виділені кошти буде відремонтовано кухні, коридори загального користування, здійснено побілку в кімнатах, замінені двері і електропроводка. До новорічних свят все має бути готово.

Пресслужба Закарпатської обласної ради

Про Захід