Події Соціум

Чарда: “Новий онлайн-сервіс обслуговує користувачів Facebook не гірше адміністраторів та офіціантів нашого закладу”

Гостинний двір Чарда презентував інноваційний підхід до обслуговування своїх клієнтів. Йдеться про онлайн-сервіс, який працює на платформі месенджера Facebook і здатен прийняти замовлення, поспілкуватися з користувачем на різні теми і навіть оформити бронювання на обраний користувачем день та час.

Онлайн-сервіс з власним мовним стилем та характером
Новачок ресторанного бізнесу ввічливий і при першій зустрічі пропонує випити і тільки після цього демонструє меню та широкий спектр послуг. Він чудово знає заклад і кожен його закуток, з радістю ділиться світлинами, демонструючи всі можливості безтурботного відпочинку на території гостинного двору.

Від навчання до спілкування на будь яку тему
Над його створенням працювали з початку березня поточного року. За словами творця сервісу, Йосипа Кобаля, спочатку було написано цифровий код, який пізніше набув задтності навчатись і запам’ятовувати все, що пов’язане з гостинним двором Чарда. Після цього онлайн-помічник отримав можливість спілкуватися з користувачами, і навіть сформував власний мовний стиль та характер.

Ключовий імідж онлайн-сервісу (©MyProfi)

Зараз новий помічник закладу готовий до спілкування з користувачами соціальної мережі Facebook. Його можна знайти за посиланням: m.me/charda.uzhgorod.

Для кого буде корисний новий сервіс та коли він стане в нагоді?у Чарді і на це відповіли.
Оскільки сервіс створювався у контексті розвитку інформаційних та новітніх технологій, то в першу чергу ідея доступності та відкритості закладу по відношенню до клієнта була пріоритетною ціллю. Сервіс буде корисний для всіх, адже за останні роки життєвий ритм суттєво пришвидшився і в кожного з нас бракує часу. Якщо раніше, зайвий раз заїхати до закладу, щоб забронювати столик на вечерю було звичним явищем, то зараз на це ми не хочемо витрачати більше 1 хвилини нашого часу. Ці можливості економії та раціоналізації використання вільного часу клієнтів і надає наш сервіс.

Гостинний двір Чарда прокладає шлях у цифрове майбутнє і стає ближчим до своїх клієнтів, через зручні для них, сучасні цифрові інструменти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 + 3 =