Події Регіональні Новини

Буштинське виробниче підприємство сплатить 18,617 тисяч гривень збитків


Державною екологічною інспекцією у Закарпатській області було заявлено позов до Буштинського виробничого господарського розрахункового житлово-комунального підприємства, про стягнення 18,617 тис.грн. збитків за порушення законодавства про охорону та раціональне використання водних ресурсів.
Інспекцією у період з 27.04.2017 року по 05.05.2017 року було проведено позапланову перевірку Буштинського виробничого господарського розрахункового житлово-комунального підприємства, в ході якої було встановлено, що протягом перевірки підприємством здійснювався самовільний забір підземних вод, без дозволу на спеціальне водокористування, що є порушенням ст. 44 та 49 Водного кодексу України.

У зв’язку із цим державі було заподіяно збитків на суму 18,617 тис.грн. Претензія для добровільної сплати збитків була виставлена Інспекцією ще у 2017 році.

Так як суб’єкт господарювання у зазначений термін на це не відреагував, Державна екологічна інспекція у Закарпатській області заявила позов та направила його до Господарського суду у Закарпатській області. У 2019 році позов було задоволено.

Згідно рішення суду збитки підлягають сплаті в повному обсязі, інформує Державна екологічна інспекція у Закарпатській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

38 − = 30