Бунт через коронавірус у чернівецькому СІЗО: є поранені (Фото 18+)

Опубліковано:

Про це повідомила уповноважена з прав людини в Україні Людмила Денісова, яка взяла ситуацію на контроль та перевірила інцидент.

У чернівецькому слідчому ізоляторі стався бунт проти дій адміністрації установи, яка помістила до камери підозрюваного з підтвердженим випадком COVID-19. Близько 23 години 24 квітня, ув’язнені, які утримуються в установі, почали висловлювати масове невдоволення: обурення, заклики до непокори та барикадувалися.

У зв’язку з цим, 25 квітня о 6 годині ранку керівник установи оголосив збір особового складу по тривозі. О 8 годині, під час зміни чергування, ув’язненні з 3-х камер чинили персоналу перешкоди та опір під час входження до приміщень для проведення перевірки.

До сімох ув’язнених застосували фізичну силу, а до одного з них – кайданки.

На знак протесту троє ув’язнених завдали собі тілесних ушкоджень, порізавши передпліччя. Один із в’язнів мав венозну кровотечу. Для надання йому допомоги було викликано карету швидкої медичної допомоги, а сам в’язень був вивезений за межі СІЗО.

Наразі в установі проводиться службова перевірка. Поінформовано правоохоронні органи.

Хворий на коронавірус перебуває в окремій камері, в ізольованому блоці, передбаченому для перебування осіб з підозрою\захворюванням на коронавірус. Стан його здоров’я задовільний.

Про Захід