Буковинці їдуть на наймасштабніших учнівські змагання

Опубліковано:

Чернівецька область визначила своїх представників на національні змагання «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч». Вони із неабияким запалом, азартом та натхненням готуються до фіналу, де зможуть продемонструвати свої сили, майстерність та поборотися за звання чемпіона у своєму виді спорту.

А у Києві вже відбулася урочиста церемонія жеребкування!

За результати жеребкування, буковинські баскетболістки з Чернівецького ліцею №13 зустрінуться на полі з представниками Сумщини, а юнаки з Багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей зійдуться у поєдинку з учнями Ліцею №3 міста Житомир.

Волейбольні баталії будуть точитися між дівчатами з Чернівецького ліцею №4 та Близнюківського ліцею, що на Харківщині. Хлопці ж з Чернівецького ліцею №10 зіграють з школярами з Рівненської гімназії №3.

За звання кращих у футзалі боротимуться учні Чернівецького ліцею №9 із командою Ліцею №2 міста Хмільник, що на Вінничині.

З усіма результатами жеребкування можна ознайомитися на офіційному сайті проєкту https://scl.gov.ua/, а переглянути, як усе відбувалося можна за посиланням: https://youtube.com/watch?v=zq-hahHfaYY

Загалом у всеукраїнському етапі змагатимуться:
• 21 команда з баскетболу серед дівчат
• 22 команди з баскетболу серед юнаків
• 23 команди з волейболу серед дівчат
• 22 команди з волейболу серед юнаків
• 24 команди з футзалу
• 18 команд з черліденгу
• 21 команда зі спортивного орієнтування.

Переможці та призери проєкту отримають супер приз – поїздку у літній оздоровчий табір «Пліч-о-пліч». Окрім відпочинку на дітей чекатиме безліч активностей і цікавинок у сфері спорту та неформальної освіти.

📎Нагадаємо, що «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» – програма Президента України. Це наймасштабніші змагання країни серед школярів. Учнівські команди (на початку проєкту їх було 29 055, це більше 300000 дітей) вже здолали 4 етапи: шкільний, територіальний, районний, обласний. Попереду – 5-ий етап – фінальний. Він відбудеться у столиці країни з 12 до 17 червня. Саме тоді буде визначено найсильніші шкільні команди України сезону 2023/2024 у 5 видах спорту.

Про Захід