Буковинські полісмени розшукали втікача з дитячого будинку-інтернату

Опубліковано:

Нагадаємо: ввечері 16 травня до поліції надійшло повідомлення про зникнення безвісти 13-річного вихованця дитячого будинку-інтернату. Пошуки підлітка тривали протягом двох діб. Наразі правоохоронці проводять з хлопчиком профілактичну роботу для недопущення подібних ситуацій у майбутньому.

Отримавши звернення про зникнення малолітнього, співробітники Ситуаційного відділу ГУНП в Чернівецькій області негайно орієнтували на пошуки хлопця всі наряди поліції області, інспекторів ювенальної превенції, перевізників і громадськість.

Під час розшукових заходів правоохоронці отримали інформацію, що підліток може перебувати на Прикарпатті, а тому залучили до пошуків також колег із поліції Івано-Франківської області.

Упродовж двох діб поліцейські відпрацьовували всі можливі місця перебування розшукуваного та підтримували постійний зв’язок із адміністрацією дитячого будинку-інтернату, родичами і знайомими хлопця. Коли співробітники поліції з’ясували, що підліток приїхав до родичів у місто Хотин, відразу вирушили за вказаною адресою.

Зараз хлопець перебуває у територіальному підрозділі поліції. Після проведення з утікачем профілактичної роботи правоохоронці передадуть його адміністрації інтернатного закладу.

Відділ комунікації поліції Чернівецької області

Про Захід