Буковинець використав фальшиві документи

Опубліковано:

Співробітники відділення поліції № 2 (м. Кіцмань) Чернівецького РУП довели причетність жителя села Вашківці до підроблення та використання посвідчення водія. Наразі правоохоронці завершили за цим фактом кримінальне провадження. Відповідно до чинного законодавства, чоловіку загрожує до двох років обмеження волі.

Під час досудового розслідування дізнавачі поліції з’ясували, що 4 травня цього року 37-річний буковинець рухався селом Мамаївці на автомобілі «Skoda Octavia». Кермувальник пред’явив правоохоронцям завідомо підроблений офіційний документ:  посвідчення водія категорій  «В» і «С». 

Документи з ознаками підробки поліцейські вилучили. Результати експертизи засвідчили, що  водійське посвідчення не відповідає встановленому офіційному зразку. 

Наразі дізнавачі поліції під процесуальним керівництвом Чернівецької спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону завершили досудове розслідування, матеріали якого з обвинувальним актом скерували до суду для розгляду.

Фігуранту інкримінують вчинення кримінальних проступків, передбачених ч. 1 і 4 ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.

Відділ комунікації поліції Чернівецької області

Про Захід