Будівництво нового летовища на Закарпатті: визначено виконавця передпроєктних робіт

Опубліковано:

Міністерство інфраструктури України у співпраці з Укрінфрапроєктом продовжують підготовку проєктування та будівництва нового аеропорту на Закарпатті. Відтак, вже визначено переможця аукціону на виконання передпроектних робіт. Про це повідомив Міністр інфраструктури Владислав Криклій, інформує Урядовий портал.

«Ми продовжуємо підготовку проєктування та будівництва нового летовища на Закарпатті. Вже визначено переможця аукціону на виконання передпроектних робіт Очікувана вартість закупівлі складала 5 млн грн, проте переможець виконає роботи за 4 млн 220 тис. грн. Найближчим часом буде укладено відповідний договір. Всього участь в аукціоні взяли 7 компаній. За результатами передпроектних робіт буде визначено місце розташування аеропорту – у селищі Середньому або Мукачеві. А після цього одразу розпочнеться проектування», – пояснив Міністр.

За словами Владислава Криклія, новий аеропорт має стати не просто інфраструктурним проєктом держави, а й значною приватною інвестицією в розбудову Закарпатського регіону, адже проєкт планується реалізувати із залученням механізмів державно-приватного партнерства. Орієнтовно будівництво аеропорту займе до 3-х років.

2,4 млрд грн з держбюджету у 2021 році підуть на розвиток регіональних аеропортів. 1,4 млрд грн буде спрямовано на будівництво нового аеродрому в Дніпрі, 1 млрд грн – на аеропорти у Рівному, Херсоні та Вінниці.

Крім цього, ще 30 млн грн виділено на проектування нового летовища на Закарпатті.Про Захід