Економіка Новини Західної України

Британська нафтогазова компанія планує інвестувати на розвиток Львівщини 3 850 000 гривень

Товариство з обмеженою відповідальністю «Юсенко Надра» підписало Меморандум про соціально-економічну співпрацю з селищами Старосамбірського та Самбірського районів, що у Львівській області. «Юсенко Надра» – українське дочірнє підприємство британської незалежної нафтогазової компанії Cadogan Petroleum, яка вже 13 років працює в Україні. Меморандум діятиме впродовж 2019-2022 років, загальний обсяг фінансування на розвиток регіону становитиме 3 850 000 гривень.

Мета Меморандуму полягає у спільній співпраці компанії з селищами Старосамбірського та Самбірського районів у проектах з розвитку соціальної інфраструктури: співфінансування проектів з благоустрою, будівництва, ремонту, вуличного освітлення населених пунктів. Йдеться про Чуквянську, Страшевицьку та Волянську сільські ради.

Зазначимо, що попередньо ТзОВ «Юсенко Надра», що входить у групу Cadogan Petroleum, подала заявку до Державної служби геології і надр України, на отримання 20-річного спецдозволу на видобування Блажівського нафтового родовища, що на Львівщині.

«Наша компанія має намір працювати та інвестувати у розробку нафтогазових родовищ у Львівській області ще якнайменше 20 років. Цей Меморандум декларує нашу готовність і надалі ефективно співпрацювати з місцевими громадами. Після завершення геологічного вивчення та повного виконання ліцензійної програми робіт Монастирецької ліцензійної площі компанія вже подала пакет документів на отримання спецдозволу на видобування Блажівського нафтового родовища, що розташовано в Самборському та Старосамбірському районах на Львівщині та розраховує на підтримку місцевої влади щодо наших планів», – розповів Андрій Білий, генеральний директор українського офісу Cadogan Petroleum.

Нагадаємо, що за час своєї діяльності в Україні, компанія інвестувала близько 4 млрд грн. Майже 10% від цієї суми, близько 380 мільйонів гривень, за останні два роки були вкладені у Львівську область. Cadogan Petroleumспівфінансовувала та реалізовувала різноманітні соціальні проекти для громад, включаючи, але не обмежуючись проектами енергозбереження та зменшення викидів, ремонту доріг та об’єктів інфраструктури, газифікації сіл, тощо.

Довідка про компанію:

Cadogan Petroleum – британська незалежна нафтогазова компанія, що котирується на Лондонській фондовій біржі та працює в Україні з 2006 року. Компанія займається проведенням геологічної розвідки та експлуатації ліцензійних ділянок в Україні. Поточна виробнича діяльність компаній групи Cadogan зосереджена на двох ділянках передкарпатського прогину, що розташовані у Львівській області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

77 + = 86