Близько 5 тисяч рослин маку та конопель вилучили поліцейські у прикарпатців

Опубліковано:

З 17 червня на території Прикарпаття проводяться оперативно-профілактичні заходи, спрямовані на виявлення та вилучення незаконних посівів нарковмісних рослин. За цей період працівники поліції ліквідували майже 5 000 заборонених рослин та зареєстрували 27 кримінальних проваджень.

Протягом практичного етапу поліцейськими здійснено понад 400 обстежень сільськогосподарських угідь і присадибних ділянок та задокументовано 31 факт незаконних посівів нарковмісних рослин. З незаконного обігу вилучено понад 4 тисячі рослин маку та майже 600 – конопель.

За незаконні посіви заборонених рослин розпочато 27 кримінальних проваджень за ст. 310 Кримінального кодексу України.

Наприклад, лише за минулу добу поліцейські виявили у мешканки одного із сіл Коломийської територіальної громади на присадибній ділянці близько 50о рослини снодійного маку.

Нагадуємо: 👇

📍за незаконне вирощування маку та конопель передбачена адміністративна і кримінальна відповідальність;

📍закликаємо дотримуватися чинного законодавства.

📍Якщо вам відомі випадки незаконного культивування нарковмісних рослин – прохання повідомити на спецлінію поліції «102».

📌Відпрацювання на території області з протидії незаконному обігу наркотиків, виявлення та знищення незаконних посівів снодійного маку та конопель, запобігання фактам незаконної заготівлі наркотичної сировини триватимуть до 22 вересня.

Національна поліція України МВС України

Про Захід