Біжимо разом? 29 вересня відбудеться Ужгородський півмарафон-2019 (Відео)

Опубліковано:

Біжимо разом? Уже вдруге в обласному центрі Закарпаття відбудеться бігове свято – Ужгородський півмарафон. Стартуватиме він 29 вересня, маршрути всіх дистанцій пролягають вулицями міста. Стартове містечко буде розташоване у чаші стадіону «Авангард» — де відбуватиметься спортивно-розважальна програма для вболівальників та гостей півмарафону.

Олексій КУРУЦА

організатор Ужгородського півмарафону

Саме на Авангарді відбудеться старт і фініш забігів. О 9 розпочнеться старт півмарафону на 21,1 км та естафета. О 9:10 стартують спортсмени на 10 км, об 11:30 старт благодійного забігу, о 12:00 – дитячі забіги, де учасники будуть поділені за віковими групами. Найменші бігтимуть 100 метрів, від 7 до 10 років долатимуть одне коло – 400 метрів, 11-14-річні діти пробіжать 800 метрів, тобто 2 кола.

У програмі заходу — різноманітні бігові дистанції: півмарафон (21,1 км), 10 км, півмарафонська естафета (4 учасники бігтимуть півмарафон командою), дитячі забіги, благодійна дистанція «Пробіжи – допоможи» (кошти збиратимуть для Чинадіївського дитячого будинку) тощо. Є попередня реєстрація у мережі, а кожен зареєстрований учасник Uzhhorod Half Marathon 2019 отримає від організаторів та партнерів так званий стартовий пакет.

Уляна КОНОНЕНКО

співрорганізатор Ужгородського півмарафону

Зокрема, маршрут буде пролягати оновленою частиною міста, і ось – по площі Петефі. Кожен учасник забігу отримає стартовий пакет: номер, електронний чіп реєстрації та фіксації результату, сумку із логотипом Uzhhorod Half Marathon та браслет. На дистанції учасників чекатимуть волонтери, підтримка, пункти гідратації та харчування: 5км, 10км, 15км і на фініші. Тож, сподіваємося, забіг буде максимально комфортним для учасників.

Маршрут також триватиме липовою алеєю, кількома мостами, центральними вулицями міста, набережними, Ротарі парком та доріжками «Авангарду». Для забезпечення проведення півмарафону залучатимуть співробітників поліції, а також шукають волонтерів.

Микола МАШІКА

керівник Ужгородського бігового клубу (Urun)

Цього року змінилася траса, на відміну від минулого. Ми зробили її більш компактною, дозволить учасникам краще орієнтуватися на маршруті, адже цього року у нас бігтимуть не тільки ужгородці або жителі Закарпаття, але і гості з Тернополя, Львова, Києва, двоє зареєстрованих учасників є із Угорщини та Польщі. Надіємося також на підтримку містян, які не будуть нервуватися через перекриття деяких вулиць, сприяти проведенню заходу. Хотілося б, аби люди долучилися та показали, як можна проводити свій вільний час у нашому місті.

Із картою маршруту, стартовими внесками, реєстраційною формою та деталями щодо благодійного забігу можна ознайомитися на офіційній сторінці Ужгородського півмарофону у мережі Facebook.

Більше у відео УжІнформ:

Про Захід