В Ужгороді під час турніру з пляжного волейболу збирали кошти на підтримку війська (Фото)

Опубліковано:

Благодійний волейбольний турнір “Разом до перемоги” проходив в Ужгороді впродовж двох днів. Організували турнір переселенці з Харкова Євген Умінський та Олександр Секірін.

До участі зголосилися 26 команд – 16 чоловічих та 10 жіночих команд, любителів та професіоналів із різних куточків України – Києва, Харкова, Одеси, Луганської області, Львова, Стрия, звісно ж, і Закарпаття – зокрема, Ужгорода та Сваляви.

У кожній команді було по двоє гравців, поєдинки тривали у суботу із 8-ї до 21-ї години, сьогодні ж серед найсильніших провели півфінальні та фінальну ігри, загалом протягом двох днів провели 50 ігор. У фіналі, до речі, грали чемпіони Європи серед юнаків до 19 років, розповів організатор – суддя національної категорії із Харкова Євген Умінський, який через війну із березня проживає в обласному центрі Закарпаття. Додав, що вирішили згуртувати волейболістів з усієї країни, а ще – зібрати кошти для ЗСУ.

Привітали учасників турніру секретар Ужгородської міської ради Арсен Мелкумян, керівник комунальної установи “Стадіон “Авангард”, депутат міськради Віктор Качур, представник Федерації волейболу Закарпатської області Василь Пригара, головний спеціаліст відділу молоді та спорту управління у справах культури, молоді та спорту міськради Петро Милян, засновник найбільшої у Харкові і загалом в Україні танцювальної школи All Stars Олександр Секірін. Спортсменам побажали професійного росту, нових досягнень і  щоб наступний турнір відбувався вже у більш радісних умовах, після перемоги – а вона, переконані, обов’язково буде вже скоро. Кращих гравців турніру нагородили грамотами, кубками та медалями, подяки отримали організатори та благодійники, судді турніру.

Отож, переможці благодійного турніру з пляжного волейболу:

серед чоловіків

1 місце

Бойко Євген (Нова Каховка)

Савін Віталій (Київ)

2 місце

Бокшан Юрій (Ужгород)

Скукіс Михайло (Свалява)

3 місце

Бойко Олександр (Нова Каховка)

Бублик Олексій (Прилуки)

серед жінок

1 місце

Бечкало Софія (Трускавець)

Щемельова Євгенія (Київ)

2 місце

Мацкова Марта (Стрий)

Хомин Юлія (Стрий)

3 місце

Пуля Наталія (Ужгород)

Скукіс Інна (Ужгород)

Змагання відбулися, зокрема, за підтримки секретаря міськради Арсена Мелкумяна, управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради, Федерації волейболу Закарпатської області, Volleymag и Allstars Dance Centre (Харків ), а також інших благодійників та небайдужих.

Ужгородська міська рада

Про Захід