#bikeforlight: Закарпаття долучиться до благодійного велозаїзду

Опубліковано:

Сергій Овчаров, власник компанії Snowteam, велосипедист та бігун, є організатором благодійного велозаїзду #bikeforlight. Тренування займають значну частину його життя, тому ідея проєкту виникла природним чином.

Мені дуже цікаве питання виховання дітей і ситуація така, що не важливо, що саме ти будеш говорити дитині, крім особистого прикладу.

Я вірю в те, що людина або розвивається, або деградує. Є три напрямки розвитку – духовний, тілесний, інтелектуальний. Мій тілесний розвиток – це заняття спортом. Але будь-які заняття можуть набриднути, тому потрібно ставити перед собою якусь мету і прагнути до неї. – пояснює Овчаров. –

Ідея #bikeforlight, що в перекладі означає “Крути велосипед заради світла”, виникла сама собою. Сергій нею поділився з друзями, однодумцями – і людям сподобалось.

Проїхати з Києва в Закарпаття орієнтовно 800-900 км в залежності від вибору дороги – є наразі моєю метою. Розуміючи, що я витрачу на підготовку 3 місяці, проїду десятки тисяч кілометрів під час тренувань. А все заради чого? Фото в соцмережі зробити? Окей, але ж можна зробити і щось корисне! Якщо воно спрацює, то буде круто. А там – завтра чи післязавтра ще хтось поїде, і користь особистого прикладу зросте ще більше, – каже велосипедист.

Чим цікавий велозаїзд?

Передусім це благодійна акція. Проходитиме він транзитом з Київської в Закарпатську область через локації, до яких Сергій та його команда мають стосунок по роботі та які є партнерами події.

За велосипедистами їхатиме автівка – технічна підтримка. Водночас зніматимуть влог: показуватимуть перебіг велозаїзду, розповідатимуть про велотренування, як частину здорового способу життя, говоритимуть про безпеку руху на дорогах, показуватимуть якісь цікаві місця по маршруту. Тобто, зробимо все, каже Овчаров, щоб привернути увагу до проблеми – безпеки пішохідного та велосипедного руху на дорогах України.

Благодійна складова проєкту – це збір коштів на покупку 5 000 флікерів для дітей школярів.

Чому саме 5 000? Тому що упродовж зимового періоду близько 5 000 дітей з шкіл Закарпатської, Київської та Львівської області безкоштовно покатались в тюбінг-парках і ми маємо зв’язок з цими школами. – пояснює активіст. – Йде літо – ми проїдемось, зберемо кошти, виготовимо флікери. Далі ми зформуємо робочі групи, які будуть роздавати флікери безпосередньо дітям. А школярі зможуть користуватися цими браслетами вже під час навчального року. 

Як приєднатись до велозаїзду?

Контакти:

Наш інстаграм @bike_for_light

Фейсбук (Приєднатись до події) https://cutt.ly/ynfrfba

Номер телефону (а також вайбер/телеграм/вотсап) +380 (99) 638 5733

Електронна пошта [email protected]

Зробити пожертву: https://crowd.incomm.space/project/bikeforlight/

Сайт: https://www.bikeforlight.info/

Про Захід