Бійці 128-ї бригади привітали матерів та дружин полеглих побратимів (Фото)

Опубліковано:

Для кожного бійця 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади, кожного воїна Збройних Сил України мама – найголовніша людина в житті. Її згадують, коли найважче, і коли найрадісніше, заради неї воюють і мужньо зносять усі труднощі військового життя. Заради неї звільняють Україну!

Зараз 128 ОГШБр тримає оборону на Запорізькому напрямку, і до Дня матері військовослужбовці бригади провідали матерів та дружин своїх полеглих побратимів, котрі до повномасштабної війни жили на Запоріжжі.

Рідним полеглих вручили почесні відзнаки «Хрест Героя», подарунки, бригадну атрибутику, квіти. Бойові побратими подякували матерям за те, що виховали справжніх патріотів, згадали спільно пережиті епізоди фронтового життя, запропонували допомогу у вирішенні будь-яких питань і запевнили, що завжди пам’ятатимуть товаришів, котрі віддали за Україну найдорожче – власні життя.

У пункті постійної дислокації 128 ОГШБр на Закарпатті також символічно відзначили сьогоднішній день. Військовослужбовці провели акцію «Вшануй маму Захисника!», в ході якої відвідали матерів та вдів полеглих бійців, вручили їм квіти й подарунки. А жінок-військовослужбовиць бригади, котрі також є матерями, колеги-чоловіки привітали квітами й найкращими побажаннями!

Детальніше про сьогоднішній День матері – в фоторепортажі.

128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада

Про Захід