Новини Західної України Події

Автомобільний пункт пропуску «Рава-Руська» відновлює роботу

Уряд вніс зміни до переліку пунктів пропуску через державний кордон, які підлягають тимчасовому закриттю, інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України – Західний кордон.

Розпорядженням Уряду від 6 травня 2020 року № 504-р на державному кордоні України відновлено роботу двох пунктів пропуску.

Зокрема, буде відновлено роботу автомобільного пункту пропуску «Рава-Руська» з 00.00 годин 8 травня, що на кордоні з Польщею у Львівській області, а також морського пункту пропуску в порту Скадовська.
Також зазначимо, що відповідно до розпорядження від 15 квітня 2020 р. № 502-р Кабінет Міністрів України тимчасово закрив ще 10 пунктів пропуску, при цьому, пропуск у 9 з них не здійснювався через відповідні обмеження сусідніх країн. Серед повністю функціонуючих серед них залишався тільки пункт пропуску «Паланка (Маяки-Удобне)» на кордоні з Молдовою.
З врахуванням змін, внесених урядовими рішеннями, на державному кордоні тимчасово закриті 123 пункти пропуску, а у 19 тимчасово припинене пішохідне сполучення (див. інфографіку).

З 17 березня пункти пропуску через державний кордон тимчасово закриті для міжнародного пасажирського залізничного, повітряного та автомобільного (для автобусів) сполучення.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 − = 4