Регіональні Новини Соціум

Аудіогідами «Пізнай Ужгород» скористалися уже 9,5 тисяч осіб (Фото, відео)

За 2 місяці аудіогідами маршрутів в рамках проєкту “Унікальні туристичні маршрути “Пізнай Ужгород” в інтерактивних листівках з аудіогідами” від громадської організації «Щасливі діти» скористалися 9,5 тисяч осіб. Найбільша кількість переглядів — 60% — із Закарпатської області. Про це та загалом про те, що таке «Пізнай Ужгород», — йшлося під час презентації проєкту командою.

Усі аудіомаршрути завантажені на безкоштовну міжнародну платформу izi.travel. Там вдячні слухачі уже залишили пів сотні відгуків.

Найпопулярнішою екскурсією, як виявилося, є «Мініскульптурки» авторства Наталії Світлинець. Вона набрала вже майже 1000 переглядів.

Загалом, у команді екскурсоводів, окрім Наталії — семеро знаних в області фахівців: Тетяна Літераті, Владислав Товтин, Юрій Славік, Юрій Яновський, Павло Худіш, Юліанна Малик, Наталія Світлинець, Олександр Шершун. Вони не тільки розробили маршрути, а й самостійно озвучили їх у професійній студії. Ілюструвала ж листівки відома ужгородська художниця-ілюстраторка дитячих книжок Олена Бугрєнкова.

Пройти маршрути можна, засканувавши QR-код, або натиснувши на посилання. Крім того, можна завантажити мобільний додаток izi.travel і у пошуку задати “Ужгород”.

Пресслужба ГО “Щасливі діти”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

73 + = 79