«Астра діа» відкрила новий лабораторний центр із сучасним обладнанням (Фото, Відео)

Опубліковано:

Медична лабораторія «Астра діа» урочисто відкрила новий лабораторний центр в Ужгороді. Його переваги очевидні: зручне місце розташування біля міської лікарні, можливість забору крові на місці і видача експрес-тестів.  А ще висока точність діагностування.

Через пандемію відкриття нового центру перекладалось, але сьогодні колектив задоволений: вдалося зробити якнайкраще і обладнати центр усім необхідним новим високоякісним модульним обладнанням.

В новому медичному центрі «Астра Діа» встановили надсучасний прилад від фірми РОШ. Модульна японська система Cobas PRO для українського ринку – унікальна. І «Астра Діа» перша серед приватних медичних лабораторій, яка запустила його в роботу.

До цього дня колектив медичної лабораторії йшов довго. Потрібно було вивчити усі можливості нового апарату, купити його, спеціально під нього збудувати приміщення, налаштувати обладнання і навчити фахівців. Відтепер максимальна сучасна діагностика доступна закарпатцям. Більше про новітню систему розповідає лікар-лаборант медичної лабораторії “Астра Діа”, керівник підрозділу Алла ЖОРНИК.

У новому просторому приміщенні на трьох поверхах розмістились лабораторні кабінети з високим рівнем дотримання санітарно-гігієнічних норм, обладнане окреме приміщення для роботи з аналізами на COVID-19, зручні і якісні умови для роботи та відпочинку фахівців центру.

Адреса медичного лабораторного центру «Астра Діа» Ужгород, вул. Грибоєдова, 25.

Телефон: 0312 644 675

Про Захід