Закарпатські новини Політика

Андрій Півень заявив про свою позасистемність

Андрій Півень – успішний ужгородський підприємець, відомий також активною благодійницькою діяльністю. Довкола імені мецената останні місяці ходить чимало чуток. Зокрема, йдеться про ймовірні наміри Андрія Півня балотуватися на посаду міського голови Ужгорода. Сам ж підприємець своїх мерських амбіцій не підтверджував, але й не спростовував. Натомість, на своїй публічній сторінці у Фейсбук, Андрій Півень поділився думками, стосовно передвиборчих перегонів у місті.

“За цими всіма передвиборчими декораціями, ніби в паралельній реальності руйнуються стіни, з’являються нові ями на дорогах. Але їх обов’язково поремонтують, через п’ять років, якщо не буде форс-мажору у вигляді нових виборів”, – іронізує Андрій Півень.

Політичну атмосферу в Ужгороді підприємець називає “битвою соціології” і “справжньою війною в соцмережах”. Натомість, акцентуючи на тому, що для нього ці політичні технології чужі.

“Моє спілкування – через прості, власне, ужгородські проєкти. Воно не має політичних лозунгів великих партій, без яких зараз в політиці – зась. Моє спілкування – без агресивної або істеричної критики, без цькування, замовних коментарів та текстів. Це взагалі окрема пісня, я вже втомився читати про себе “бомба-новини”, починаючи від політичної лояльності та закінчуючи копанням в особистому житті”.

При цьому, меценат залишає місце для здогадок щодо власних політичних намірів.

“Я продовжую свою діяльність, бо хочу жити в нормальному, європейському місті. З чистими вулицями,гарним історичним центром, турботливими містянами. Так, в Ужгороді вистачає проблем. Ми всі їх знаємо та розуміємо. Більше того, ми знаємо, як їх вирішувати. Лишилося перечекати весь цей передвиборчий хаос та прийматися до роботи”.

То що це? Натяк чи заява? Схоже, скоро дізнаємося, адже офіційний старт передвиборчих перегонів вже зовсім близько.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 16 = 21