Авто Соціум

Василь Пилипчинець: “У всьому бачити Toyota – це майбутнє”

Компанія Toyota вже понад 20 років залишається новатором у виробництві гібридних автомобілів. Щороку цей вид транспортних засобів стає все більш популярним. Секрет такого успіху – постійний розвиток гібридних технологій, над яким активно працює компанія. Але якими були перші гібридні авто та чого не знають про ці моделі сучасні водії? Розкриємо найцікавіші факти про еволюцію та особливості гібридів Toyota, спілкуючись з виконавчим директором Тойота Центр Ужгород “Карат Мотор” Василем Пилипчинцем.

Якими були перші кроки у створенні гібридів Toyota?

Історія гібридних авто Toyota почалася ще у 1994 році, коли компанія реалізувала інноваційний проект під назвою G-21, подарувавши світу першу ефективну гібридну технологію та розпочавши еру екологічного автотранспорту. Офіційно виробництво моделей Toyota Hybrid стартувало в 1997 році, з випуском першого в світі серійного гібридного автомобіля Toyota Prius. Ця модель зберігає провідні позиції на ринку гібридів і сьогодні.

Концепт G-21

Сьогодні гібриди Toyota все більше стають вибором відомих кіноакторів, виконавців, політиків. В чому феномен такої популярності?

2000-2003 роки відзначилися інтенсивним зростанням популярності гібридів Toyota у всьому світі. І справді все більше відомих людей почали обирати гібридні автомобілі. Світовий тренд новітніх технологій Toyota, який сформував за останні 20 років цілий стиль життя, згуртував навколо себе шанувальників стильних, екологічних та ефективних автомобілів.

Ще у 2006 році компанія Toyota розпочала роботу над спортивною гібридною системою для гоночних автомобілів. Уже через рік, у 2007 році, модель з гібридним приводом уперше здобула перемогу на престижних змаганнях на витривалість «24 години Токачі». Через більш ніж 20 років після випуску свого першого гібрида Toyota залишається новатором у розробці гібридних технологій і беззаперечним лідером продажів у Європі та в усьому світі.

У всьому бачити Toyota – це майбутнє. Якщо вчора ми ще прагнули просто придбати автомобіль, то сьогодні це вже вибір стилю життя, в якому ми обираємо новітні технології, чисте довкілля, безпеку для своїх близьких та надійність тривалістю в життя

розповідає виконавчий директор “Карат Мотор” Василь Пилипчинець

Чимало автолюбителів по всьому світу й досі не знають усієї різниці між гібридами та звичайними автомобілями. Існує чимало стереотипів та міфів. Яка відповідь Toyota?

Існує чимало тверджень, які вважаються правдивими, проте не відповідають дійсності. Наприклад, поширений стереотип, що обслуговування гібридів коштує значно дорожче, ніж обслуговування звичайних автомобілів. Насправді це не так – вартість технічного обслуговування гібридної моделі співвідносна з вартістю аналогічної бензинової версії, а на деяких етапах таке обслуговування може обійтися навіть дешевше завдяки конструктивним особливостям системи Hybrid. У цьому контексті ще однією перевагою гібридного автомобіля є можливість заощаджувати на пальному завдяки його економічності, особливо в умовах інтенсивного руху містом.

Toyota RAV4 Hybrid

Також критики гібридів часто стверджують, що цими моделями складно керувати і що вони є менш надійними, ніж традиційні автомобілі. Насправді всі елементи гібридної системи працюють і виконують потрібні операції без участі водія: від перемикання між бензиновим двигуном та електромотором до заряджання батареї. До того ж гібридні моделі демонструють високі показники надійності і регулярно посідають високі місця у відповідних рейтингах у США та ЄС.

У зв’язку з тим, що гібриди обладнано електричним двигуном, дехто побоюється «удару» струмом. Насправді гібридні автомобілі оснащені багаторівневою автоматичною системою захисту, яка захищає від ризику такого ураження.

Ще одним міфом є твердження про те, що гібрид погано працює взимку. Насправді гібридний автомобіль ефективно заводиться керувальним електромотором, який є значно потужнішим за традиційний стартер. Завдяки цьому гібридні моделі добре функціонують навіть за дуже низьких температур.

Думка про те, що високовольтну батарею гібрида потрібно міняти кожні 100 тис. км, також є хибною. HV-батарея є надзвичайно надійною, а її робота розрахована на весь термін експлуатації автомобіля.

Сучасний водій прагне стати власником автомобіля, який би відповідав вимогам нового smart-стилю життя і підвищеним стандартам якості. Самозарядні бензиново-електричні гібриди Toyota задовольняють сучасні критерії ефективності, надійності та прогресивності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 3 = 4