Буковинка здобула срібло на чемпіонаті світу з боротьби

Опубліковано:

У хорватському Загребі проходить чемпіонат світу з вільної боротьби серед жінок. 23-річна Марія Винник виборола срібло у ваговій категорії до 59 кг.

У першому поєдинку Марія здолала віце-чемпіонку Європи Богнар з Угорщини, далі перемогла досвідчену норвежку Отелі Хоє, призерку чемпіонатів світу та Європи. У півфіналі буковинка впевнено подолала триразову чемпіонку Пан-американського чемпіонату з Канади Лоренс Борегард.

У фінальному поєдинку Марія зустрілася з представницею Японії Сакурою Оніші, чемпіонкою Азії та світу серед юніорів (U20). Після напруженої боротьби українка поступилася з рахунком 8:17, посівши почесне друге місце.

Вітаємо чемпіонку та весь тренерський штаб! Далі вболіваємо за наших борців у Загребі. Чемпіонат світу триватиме до 21 вересня.

Управління молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації

Про Захід