ДТП з потерпілими сталася у неділю, 25 березня, вранці в м. Дрогобич на Львівщині.
Там водій “Ауді”, 25-річний місцевий житель, не впорався з кермуванням і виїхав на тротуар, після чого зіткнувся з огорожею і верандою будинку. Від зіткнення травми отримали водій автомобіля і його 27-річна пасажирка, жителька Дрогобича, повідомляє "ЛВньюз".
Відкрито кримінальне провадження. Проводиться досудове розслідування.
