У Луцьку вимагачі вночі викрали чоловіка

Опубліковано:

У Луцьку троє зловмисників уночі викрали чоловіка і вимагали в нього гроші.

У ніч проти 25 березня близько 1.00 по вул. Гордіюк у Луцьку троє чоловіків, застосовуючи силу, затягнули 31-річного місцевого мешканця в автомобіль "Volkswagen" і перевезли його в с. Городище-2 Луцького району у помешкання одного зі зловмисників. Потерпілому натягнули на голову поліетиленовий пакет, аби той не зміг зорієнтуватися на місцевості. Застосовуючи фізичну силу, зловмисники викрали в потерпілого 400 грн, мобільний телефон, бейсболку і вимагали 2 тис. доларів, повідомляє "Конкурент". 

Співробітники Луцького райвідділення поліції двох із зловмисників затримали за гарячими слідами. Їм 32 і 33 роки, усі раніше судимі за тяжкі злочини. Один із них нещодавно повернувся з тюрми.

Наразі життю і здоров'ю потерпілого нічого не загрожує. Проводиться слідство і встановлення місцезнаходження третього співучасника злочину.

Про Захід