На Хустщині попався нетверезий водій

Опубліковано:

Вчора, близько 21:00 у селі Олександрівка, що на Хустщині працівники групи реагування патрульної поліції зупинили автомобіль "ВАЗ 2107", на якому не освічувався номерний знак та не світили габаритні вогні. За кермом автомобіля перебував місцевий житель з ознаками алкогольного сп'яніння, в лікарні в нього виявили 1, 7 проміле алкоголю. Водій не мав при собі належних документів. Відтак, на правопорушника склали відповідний адмінпротокол та дві постанови, інформує Патрульна поліція Закарпатської області.

Про Захід