У бібліотеці поетеса “Поділилася неспокоєм”

Опубліковано:

Сьогодні,6 травня в Ужгородська центральна міська бібліотека зібрала шанувальників поезії. Саме сьогодні відбувся дебют першої збірки віршів “Поділюся неспокоєм” поетеси Марини Попович-Павлік . Дата презентації була вибрана невипадково. Саме в цей день відмічає своє день народження мама поетеси, якій вона і присвятила зворушливий вірш про маму. До речі,Марина Попович-Павлік є учасницею відомого народного фольклорно-етнографічного ансамблю “Ужгород”.

Народилася 14 березня 1986 року в с. Золотарево, що на Хустщині. Сім'я,в якій виростала дівчина теж творча: мама-Анна Михайлівна працювала директором сільського будинку культури, бабуся –Бенца Олена Степанівна-Заслужений працівник культури. Тож з малечку Марина була вирі культурно-духовного життя села. Після 11 класу поступила на навчання в Ужгородський коледж культури і мистецтв на відділ хореографії. І тодішні її викладачі-директор цього навчального закладу Митровка Михайло Миколайович та завідуюча режисерським відділенням Оксана Василівна Шип розгледіли в тодішній студентці неабиякий талант. І ось результат-вихід першої збірки поезій.

На презентацію завітав поет,член Національної Спілки письменників України, Заслужений працівник культури України Василь Густі. Саме він написав передмову до книги і розповів про свої враження , коли вперше прочитав вірші поетеси.

Фольклорист, науковець, мистецтвознавець, провідний методист Обласного організаційно-методичного центру культури Іван Хланта наголосив про неабиякий талант починаючої поетеси, тому що саме мальовничі села Хустщини подарували і дарують нашому краю багато відомих казкарів, письменників, поетів.

Щирими та теплими словами привітань приєдналися старший викладач Ужгородського коледжу культури і мистецтв Оксана Шип та керівник народного фольклорно-етнографічного ансамблю “Ужгород” Віктор Шостак. 

На протязі презентації декламували вірші пані Марини студентки Ужгородського коледжу культури і мистецтв.

Гортаючи сторінки збірки “Поділюся неспокоєм” відчуваєш дивовижне, приємне тепло душі. Поезія пані Марини увібрало в себе тепло її родини,люблячої сім'ї,отчого краю, в якім вона народилася,виросла,живе і творить.

 

Інформацію підготувала

бібліотекар Ужгородської ЦМБ Андріана Гузак

Про Захід