8 ящиків з 4-ма тисячами пачок сигарет намагався переправити до Угорщини 20-річний закарпатець (Фото)

Опубліковано:

20-річний мешканець села Сасово Берегівського району намагався переправити до Угорщини 8 ящиків з 4-ма тисячами пачок сигарет. На заваді зловмиснику стали прикордонники.

У ході реалізації інформації, що надійшла від співробітників оперативно-розшукового відділу, військовослужбовці мобільного підрозділу Мукачівського прикордонного загону виявили в кукурудзяному полі на околиці населеного пункту Велика Паладь, чоловіка з чотирма пакунками обгорнутими у чорний поліетилен. У кожному з пакунків знаходилось по 2 ящики із 1000 пачок безакцизних сигарет.  

Зрозумівши, що його викрито, контрабандист проігнорував законні вимоги прикордонників та спробував втекти. За вчинення адмінправопорушень передбачених ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України» та ст. 185-10 КУпАП «Злісна непокора законному розпорядженню чи вимозі військовослужбовця або працівника Державної прикордонної служби України або члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону» на українця склали документи адміністративного провадження.

Крім того, за фактом виявлення ознак кримінального правопорушення передбаченого статтею 204 ККУ “Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів”, до Берегівського відділу Нацполіції та ГУ ДФС у Закарпатській області, направлено повідомлення.

Прес-служба Мукачівського прикордонного загону

Про Захід