Відео Політика

40 імовірних порушень зафіксували у день виборів на Закарпатті (Відео)

День виборів на Закарпатті пройшов відносно спокійно.  Дільниці працювали у штатному режимі із 8 до 20.00. Лише одна ДВК в 71 окрузі  у селі Глибокий Потік відкрилася невчасно — о 8.12. На Виноградівщині у зв’язку з нічною грозою кілька виборчих дільниць округу №73 розпочали роботу без світла.

ДВК на базі Ужгородської ЗОШ №19 розпочали робочий день із заключного засідання перед голосуванням. Кажуть: бюлетені отримали у достатній кількості. Це одна з найбільших дільниць у місті. За списком у них майже 2 тисячі виборців. Явка – 50%.

Марія ЧОРІЙ, голова комісії ДВК №751

Ми відкрили сейф. Який був опечатаний, звірили всі протоколи і розділили всі обов’язки. Хто за що відповідає. Хто за бюлетені, хто за списки. На нашу дільницю передбачено 17 членів. Бачу, вистачає і ще навіть резерв.

За інформацією поліції, з початку дня на лінію 102 надійшло 40 повідомлень від громадян, спостерігачів та членів комісій про імовірні порушення. Йшлося про можливий підкуп виборців та спроби сфотографувати бюлетені. У день виборів на дільницях працювало півтори тисячі правоохоронців. На дільниці №751 обійшлося без порушень. Усі виборці, які прийшли, знаходили себе в списках і голосували без перешкод. Знайшли час, аби віддати голос. Сподівання –  великі.

На цій дільниці у місті Ужгород – явка близько 50%. Із майже півтори тисячі виборців проголосувала половина. На ДВК голосують роми. Однак члени комісії кажуть – не дуже активно.

Інна ГУЛЕЙ, голова ДВК №210736

Ніяких порушень не відбувалося. Ця дільниця охоплює такі вулиці, як. Великі вулиці Дворжака, Бобутинська, Дендеші, невеличкі – Східний, Багратіона, Ужанська від 80 будинку і Малоужанська.

Наразі триває підрахунок усіх бюлетенів. На окрузі №68 з центром у місті Ужгород опрацювали майже половину.

Більше у відео УжІнформ:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 7 = 2