$10 000 за непридатність до служби: на Хмельниччині викрили корупційну схему

Опубліковано:

До її організації причетні службова особа територіального центру комплектування та соціальної підтримки і лікар-стоматолог приватної клініки. Обом фігурантам повідомили про підозру.

Як встановили оперативники управління стратегічних розслідувань в Хмельницькі області та слідчі слідчого управління обласної полії, лікар підшукував клієнтів. Своєю чергою службова особа ТЦК впливала на уповноважених осіб, які приймають рішення щодо непридатності людини до військової служби. За свої корупційні послуги брали 10 000 доларів неправомірної вигоди.

Наразі службовій особі територіального центру комплектування та соціальної підтримки та лікарю-стоматологу приватної клініки повідомили про підозру за ч. 3 ст. 15, ч. 2 ст. 28, ч. 3 ст. 369-2 (замах на зловживання впливом, вчинене організованою групою) Кримінального кодексу України.

Підозрюваним обрані запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою із правом внесення застави.

Заходи з викриття проводилися спільно з працівниками військової контррозвідки СБУ за процесуального керівництва Хмельницької спеціалізованої прокуратури в оборонній сфері Західного регіону.

Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України

Про Захід