Погода Ужгород, Закарпаття 25 °C
Вівторок, 18 червня 2019 року
  Останні новини:
   

У Мукачеві ремонтуватимуть дахи тих багатоповерхівок, де створено ОСББ

травня 21
15:33 2019

Цим самим містян стимулюють до об'єднання для вирішення проблем власного майна. Чергове ОСББ, яке отримає фінансову допомогу за рахунок міського бюджету – "Синевир", створене цього місяця. Мешканці будинку, якому вже майже 80 років сьогодні на прийому міського голови Андрія Балоги просили сприяння у вирішенні нагальних проблем. Серед них –  капітальний ремонт даху. Саме ця проблема найбільше турбує мешканців, адже перекриття вже в аварійному стані. Також просили допомоги у вирішенні питання проїзду до будинку, бо ділянка якою можна проїхати автівкою до будинку – в приватній власності. Андрій Балога наголосив, що влада міста й надалі через різноманітні механізми підтримуватиме ОСББ.

На найближчу сесію міськради буде внесено питання щодо фінансування  виготовлення проектно-кошторисної документації капремонту даху. Також місто профінансує й роботи – це або через механізм пільгового кредитування цьогоріч, або ж через повне фінансування у наступному році. Отримає ОСББ "Синевир" й одноразову допомогу в розмірі 20 тис. гривень. Кошти виділяються новоствореним ОСББ в залежності від площі будинку на його віку. Ще одну проблему, яку вирішать найближчим часом – буде вирішено питання з проїздом до будинку шляхом оформлення сервітуту.

Мукачівська міськрада

Подібні новиниПопулярні новини

16-річний хмельничанин зник, коли святкував з друзями випускний на березі озера (Фото)

    16-річний

Десятки працівників поліції та рятувальників були задіяні на пошуки 16-річного мешканця Нетішина, який пішов з друзями святкувати випускний на березі озера та ...