Погода Ужгород, Закарпаття 15 °C
Понеділок, 20 травня 2019 року
  Останні новини:
   

Львів’ян попереджають про підвищення цін на воду

лютого 20
13:04 2019

У "Львівводоканалі" відбулося відкрите обговорення проектів постанов НКРЕКП щодо встановлення тарифів на 2019 рік. Про це повідомляється на офіційному сайті "Львіводоканалу".

На виконання вимог Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг 14 лютого 2019 відбулося відкрите обговорення проектів постанов НКРЕКП щодо встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення на 2019 рік.

Відповідно до поданих розрахунків та з врахуванням поправок планові тарифи на 2019 рік для різних категорій споживачів зростуть від 11,97% до 13,01%. А саме:

а) Для споживачів, які не є суб'єктами господарювання у сфері водопостачання та водовідведення (багатоквартирні будинки) водоспоживання зросте на 11,97% і становитиме:

  • централізоване водопостачання – 8,61 грн. (без ПДВ)
  • централізоване водовідведення – 4,50 грн. (без ПДВ)

б) Для споживачів, які не є суб'єктами господарювання у сфері водопостачання та водовідведення (приватний сектор) водоспоживання зросте на 13,01% і становитиме:

  • централізоване водопостачання – 7,94 грн. (без ПДВ)
  • централізоване водовідведення – 4,23 (без ПДВ)

в) Споживачі – ліцензіати з централізованого водопостачання та водовідведення (оптові споживачі) водоспоживання зросте на 12,90% і становитиме:

  • централізоване водопостачання – 3,52 грн. (без ПДВ)
  • централізоване водовідведення – 1,12 (без ПДВ)

На зміну тарифів насамперед вплинули зростання основних складових тарифів порівняно з діючою структурою, а саме: зміна обсягів реалізації, підвіщення зарплати, подорожчання електроенергії, ставки податків та зборів тощо. У "Львівводоканалі" зазначають, що тарифи були іще вище, проте НКРЕКП не врахувало деякі витрати підприємства, зокрема – на спецодяг, паливо, охорону і т.і.

Подібні новиниПопулярні новини

У Хмельницькому оштрафували водія маршрутки: відео про його водіння "гуляло" соцмережами

    У

Патрульні вкотре притягнули водія маршрутного транспортного засобу до адміністративної відповідальності 5 травня, у соціальній мережі Facebook з'явилось відео, ...