Погода Ужгород, Закарпаття 25 °C
Неділя, 16 червня 2019 року
  Останні новини:
   

У Тернополі запускають "Сусідську варту"

лютого 07
18:58 2019

 

Що це і як працює, інформує патрульна поліція Тернопільської області.

В Тернополі впроваджується новий проект -"Безпечний офіс Тернополя", за підтримки міжнародного фонду "Відродження" і частиною цього проекту є запуск "Сусідської варти".

Вчасне реагування на підозрілих осіб, речі, предмети, транспортні засоби та повідомлення свідомих громадян відразу ж на лінію 102 – великий шанс розкриття злочинів та зменшення кількості правопорушень. Саме про це спілкувалися сьогодні працівники патрульної поліції, дільничні офіцери поліції та голови ОСББ.

"Сусідська варта"- взаємодія поліції з громадою на засадах партнерства, метою якої є створення безпечного середовища та покращення комунікації між громадою та населенням. Це один із способів ефективного контакту для розв'язання різноманітних проблем людей та оперативного реагування на будь-які проблеми.

Переважно, така робота ведеться за підтримки громадської групи, яка працює в партнерстві з поліцією. Таким чином, рівень злочинності зменшується та покращується ситуація у сфері громадського порядку.

За словами Олесі М'ялковської, інспектора зв'язків з громадськістю, цей проект – це велика можливість підвищити рівень безпеки жителів будинків, оскільки їх мешканці краще знають про проблеми району та місцевості, а в тісній співпраці з поліцією – це збільшення ефективності розкриття не лише кримінальних правопорушень, але й злочинів загалом. Але основне - підвищення довіри населення громадян.

"Сусідська варта" - це не разовий проект, а співпраця між громадою та поліцією на роки. І у нас з вами є спільна мета – безпечне місто.

Подібні новиниПопулярні новини

Мешканець Рівненщини після сварки пішов з дому і зник (Фото)

    Мешканець

Працівники поліції та рідні намагаються встановити місцезнаходження зниклого безвісти Григорчука Миколи Миколайовича, 1983 р.н., жителя села Зоря Рівненського ...