Погода Ужгород, Закарпаття 0 °C
прозахід
новини західної україни
Субота, 16 лютого 2019 року
  Останні новини:
   

Закарпатцям розповіли про фандрейзинг

січня 18
19:44 2019

 

У рамках проекту "Стежка до працевлаштування", сьогодні у приміщенні Закарпатського обласного центру зайнятості відбувся тренінг на тему: "Фандрейзинг як мистецтво, спосіб, процес, комплексна система залучення ресурсів для утримання та розвитку неприбуткового сектору, від теорії до практики". Захід організований Закарпатським регіональним центром соціально-трудової реабілітації і професійної орієнтації "Вибір" за підтримки обласного центру зайнятості, участі представників Закарпатського обласного товариства інвалідів, Корпусу Миру США, ТОВ "Оптиміст", громадських організацій, волонтерів, фізичних осіб – підприємців.

Відкриваючи тренінг заступник директора Закарпатського обласного центру зайнятості Ольга Сівач зазначила: "Одна з головних функцій служби зайнятості є надання соціальних послуг громадянам, допомога у працевлаштуванні. За минулий рік за сприяння обласної служби зайнятості знайшли роботу 167 осіб з інвалідністю. У своїй роботі нашими фахівцями активно використовуються інноваційні методи пошуку роботи, які прискорюють процес працевлаштування. серед них: електронна черга реєстрації безробітних, відео резюме та відео вакансії, скайп-співбесіди з роботодавцями. Розроблено та впроваджено в дію онлайн Платформу з профорієнтації "Моя професія. Консультаційна мережа", за допомогою якої дистанційно можна пройти психодіагностичне тестування на виявлення приналежності до тих чи інших професій. Ці новації є дуже зручними для клієнтів служби зайнятості, особливо для людей з обмеженими фізичними можливостями", - зазначила заступник директора Закарпатського обласного центру зайнятості Ольга Сівач.

Останнім часом все більше організацій і приватних осіб в нашій країні стикаються з необхідністю писати заявки на гранти. Реалізація нових ідей потребує коштів. Що ж необхідно для того, щоб стати одним з грантоотримувачів? Одна з умов — це правильна стратегія Фандрейзингу, яка включає в себе різні підходи й джерела. Разом з тренером Олесею Носенко учасники заходу обговорили питання: кого можна розглядати у якості фандрейзера; де і які види ресурсів шукати за допомогою фандрейзингу; наскільки реально користуватись даним механізмом в сучасних умовах. Після роз'яснення понять та термінів, увагу учасників зосередили на практичних аспектах фандрейзингу.

Фандрейзинг — це пошук ресурсів (людей, устаткування, інформації, часу, грошей та ін) для реалізації проектів та / або підтримання існування організації. Як термін, ще не є широко поширеним в України, у більшості випадків це поняття асоціюється з соціальними проектами.

Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Закарпатського ОЦЗ

 

 

Подібні новиниПопулярні новини

На Рівненщині розшукують групу злочинців (Фото)

    На

Працівники Рівненського відділу поліції розшукують жителів Рівненщини та Закарпатської області, які переховуються від органів досудового розслідування та ...