Погода Ужгород, Закарпаття 3 °C
Неділя, 24 березня 2019 року
  Останні новини:
   

«Свята без тата»: поляки зібрали дарунки для дітей українських воїнів (Фото)

січня 05
16:30 2019

 

П'ятий рік поспіль у Польщі проходить доброчинна акція "Свята без тата", спрямована на допомогу дітям з України, для дітей загиблих та поранених воїнів з різних областей Україниє, інформує прес – служба Львівського прикордонного загону.
Організаторами акції є волонтери Громадської організації Ініціатива "Героям Майдану", що створена у Польщі мамою і донькою Галиною Андрушков та Вікторією Батрин.
Волонтерками зібрано для маленьких українців індивідуальні подарунки відповідно до їх віку. Кожен такий подарунок складається з солодощів, одягу, іграшок, шкільного приладдя тощо. До акції долучились усі небайдужі поляки та українці з усієї Польщі, а також Посольство України в Республіці Польща.
У цьому році благодійниками зібрано подарунки для 57 сімей загиблих та поранених прикордонників. Окрім подарунків для родин прикордонників організаторами акції зібрано понад 3000 подарунків родинам загиблих та пораненим військовослужбовцям ЗСУ.
Подарунки вже прибули до Львівського прикордонного загону, звідки вирушать по різних містах України, де проживають маленькі українці.

 

Подібні новиниПопулярні новини

Історія в кущах: на Кальварії є закинута секція із похованням доньки губернатора Григорія Жатковича (Фото)

    Історія

Кладовище на пагорбі Кальварія в Ужгороді є місцем, де можна вивчати історію краю. Там поховані відомі державні діячі, художники, письменники, лікарі, музиканти, ...