Погода Ужгород, Закарпаття 12 °C
Вівторок, 21 травня 2019 року
  Останні новини:
   

Обласні депутати розглянуть Регіональну програму боротьби з тероризмом

грудня 04
15:46 2018

 

На розгляд обласних депутатів виноситься проект рішення "Про Регіональну програму боротьби з тероризмом на 2019 – 2020 роки", який заздалегідь оприлюднений на сайті облради.

Розробник документу - управління  Служби  безпеки України в Закарпатській області.

Дана програма націлена на посилення захисту держави, суспільства і громадян від проявів тероризму, виявлення та усунення причин і умов, які можуть призвести до вчинення терористичних актів на території області, ефективну координацію діяльності в регіоні суб'єктів боротьби з тероризмом у запобіганні терористичним актам щодо державних діячів, критичних об'єктів життєзабезпечення населення, об'єктів підвищеної небезпеки, що загрожують життю і здоров'ю значної кількості людей, та їх припиненні.

Фінансування заходів Програми здійснюватиметься згідно з кошторисом за рахунок коштів обласного бюджету та інших джерел, не заборонених законодавством, у сумі 14670,0 тис. грн протягом 2019-2020 років.

Контроль за виконанням цього документу після схвалення депутатським корпусом облради здійснюватиме профільна постійна комісія обласної ради з питань законності, правопорядку, майна та приватизації, регламенту.

Прес-служба Закарпатської облради

 

 

Подібні новиниПопулярні новини

Унаслідок зливи у ліцеї у Львові обвалилася підпірно-огороджувальна стіна

    Унаслідок

У суботу, 18 травня, у Ліцеї № 28 (вул. Тютюнників, 2), після зливи підпірно-огороджувальна стінка закладу втратила свою несучу здатність та зазнала ...