Погода Ужгород, Закарпаття -1 °C
прозахід
новини західної україни
Неділя, 18 листопада 2018 року
  Останні новини:
   

Львівські митники вилучили елітні автівки

жовтня 22
15:03 2018

Працівники  Львіської митниці ДФС через неправдиві відомості вилучили BMW та MERCEDES BENZ
На митну територію України було ввезено легкові автомобілі "BMW X1 sDrive20d" та "MERCEDES BENZ C 220 BLUETEC", обидва 2015 року випуску.
Для митного оформлення в режимі "Імпорт" було подано електронні митні декларації, згідно з якими їх імпортували з Німеччини. Одержувач BMW вартістю 8700 EUR є мешканець Львова, а MERCEDES-BENZ вартістю 8350 EUR – мешканець Тернопільщини.
Вартість цих авто викликала сумнів у працівників митниці. У митні органи Німеччини було надіслано запити. У відповіді було вказано, що вартість транспортного засобу марки "BMW" моделі X1 sDrive20d – 11 975 Євро, а "MERCEDES-BENZ" – 16638,65 Євро. Також зазначено інших відправників, ніж зазначено в  митних деклараціях.
Так, громадяни України вчинили дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з поданням органу доходів і зборів як підстави для переміщення товарів документів, що містять неправдиві відомості щодо відправника та вартості товару. 
Зазначені дії містять ознаки порушення митних правил, передбачених ч. 1 ст.483 Митного кодексу України. Автомобілі вилучено. Справи для розгляду скерують до суду.

 

Теги
Share

Подібні новиниПопулярні новини

На святі молодого вина благодійну крамничку розгорнув «Барбос» (Фото)

    На

Зоозахисна організація "Барбос", яка опікується ужгородським притулком для бездомних тварин, організувала благодійну крамничку на святі молодого вина ...