Погода Ужгород, Закарпаття 13 °C
Середа, 24 квітня 2019 року
  Останні новини:
   

Закарпатські спортсмени провели для дітей показове тренування (Фото)

жовтня 19
20:03 2018

 

Школярів навчали фехтувати та прийомам греко-римської боротьби, інформує прес-центр Закарпатської ОДА.

У четвер, 18 жовтня, у м. Ужгород на базі ОК ДЮСШ ФСТ "Динамо" відбувся захід "Ти зможеш, якщо я зміг" для вихованців обласного притулку для дітей (смт Батєво Берегівського району) та Закарпатського центру соціально-психологічної реабілітації дітей (м. Свалява).
Закарпатські спортсмени провели для дітей показове тренування з фехтування та греко-римської боротьби. Ініціативну реалізували обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" та Служба у справах дітей Закарпатської облдержадміністрації.
На кілька годин друзями та наставниками для діток стали фехтувальники і тренери Оремуш Гейза і Артем Матявосов, тренер з греко-римської боротьби Сергій Черняхов. Гостям спортсмени розповіли і продемонстрували ази мистецтва володіння шаблею, шпагою та рапірою, а також показали, як можна загартовувати свої тіло та дух за допомогою спорту.
Діти й самі випробували себе у якості фехтувальників, а асистували їм у цьому вихованці ДЮСШ. І спортивний інвентар, і спеціальна форма, і сам благородний вид спорту, з якого Закарпаття виховало чимало чемпіонів, викликали у дітей неабиякі цікавість і захоплення.
Кожному маленькому учаснику заходу організатори вручили пам'ятні сувеніри, які нагадуватимуть їм, що вони можуть боротися і здобувати перемоги!

Подібні новиниПопулярні новини

У Рівному семеро осіб захопили офісне приміщення (Фото)

    У

  Молодики вчора, 22 квітня, просто відібрали в охоронця ключі від офісу та зачинились зсередини, інформує відділ комунікації поліції Рівненської ...