Погода Ужгород, Закарпаття 1 °C
прозахід
новини західної україни
Неділя, 18 листопада 2018 року
  Останні новини:
   

Закарпатські спортсмени провели для дітей показове тренування (Фото)

жовтня 19
20:03 2018

 

Школярів навчали фехтувати та прийомам греко-римської боротьби, інформує прес-центр Закарпатської ОДА.

У четвер, 18 жовтня, у м. Ужгород на базі ОК ДЮСШ ФСТ "Динамо" відбувся захід "Ти зможеш, якщо я зміг" для вихованців обласного притулку для дітей (смт Батєво Берегівського району) та Закарпатського центру соціально-психологічної реабілітації дітей (м. Свалява).
Закарпатські спортсмени провели для дітей показове тренування з фехтування та греко-римської боротьби. Ініціативну реалізували обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" та Служба у справах дітей Закарпатської облдержадміністрації.
На кілька годин друзями та наставниками для діток стали фехтувальники і тренери Оремуш Гейза і Артем Матявосов, тренер з греко-римської боротьби Сергій Черняхов. Гостям спортсмени розповіли і продемонстрували ази мистецтва володіння шаблею, шпагою та рапірою, а також показали, як можна загартовувати свої тіло та дух за допомогою спорту.
Діти й самі випробували себе у якості фехтувальників, а асистували їм у цьому вихованці ДЮСШ. І спортивний інвентар, і спеціальна форма, і сам благородний вид спорту, з якого Закарпаття виховало чимало чемпіонів, викликали у дітей неабиякі цікавість і захоплення.
Кожному маленькому учаснику заходу організатори вручили пам'ятні сувеніри, які нагадуватимуть їм, що вони можуть боротися і здобувати перемоги!

Подібні новиниПопулярні новини

На святі молодого вина благодійну крамничку розгорнув «Барбос» (Фото)

    На

Зоозахисна організація "Барбос", яка опікується ужгородським притулком для бездомних тварин, організувала благодійну крамничку на святі молодого вина ...