Погода Ужгород, Закарпаття 12 °C
прозахід
новини західної україни
Неділя, 21 жовтня 2018 року
  Останні новини:
   

На Львівщині влада перетворила тисячі прикордонних земель на мисливські угіддя

серпня 09
19:06 2018

Учора, 8 серпня, господарський суд Києва задовольнив позов прокуратури регіону до Львівської облради, Львівського облуправління лісового і мисливського господарства, ГО "Динамо" щодо законності надання і використання 10,2 тис га мисливських угідь.

Ці ділянки перебувають у межах прикордонної смуги вздовж державного кордону України з Польщею на території Львівщини, повідомляє прес-служба військової прокуратури ЗРУ.

Суд визнав незаконним і скасував рішення Львівської облради від 9 жовтня 2012 року. Окрім того, визнав недійсним укладений на його підставі між Львівським обласним управлінням лісового і мисливського господарства та громадською організацією договір про ведення мисливського господарства на землях прикордонної смуги.

Суд підтримав законність позовних вимог прокуратури і визнав, що вказане рішення облради та укладений на його підставі договір було прийнято всупереч положенням законодавства. На землях оборони, в тому числі прикордонної смуги, заборонено здійснювати мисливство.

Подібні новиниПопулярні новини

Із неділі в Ужгороді запрацює комунальний транспорт

    Із

У неділю, 21 жовтня, в Ужгороді почнуть курсувати нові автобуси комунального підприємства "Ужгородський муніципальний транспорт" Ужгородської міської ...