Погода Ужгород, Закарпаття 19 °C
прозахід
новини західної україни
Субота, 22 вересня 2018 року
  Останні новини:
   

Волинян "косить" небезпечна недуга

липня 13
12:17 2018

У нинішньому році на Волині вже зареєстровано 10 випадків кліщового лаймбореліозу та 3 – кліщового вірусного енцефаліту (останні спричинені укусами комах на території Старовижівського і Ратнівського районів).

Для цих інфекцій властиві ускладнення, в першу чергу неврологічні характеру. Якщо для лаймбореліозу характерний відносно легкий перебіг та незначні ускладнення, то найбільшу небезпеку і важкість ускладнень дає саме кліщовий вірусний енцефаліт, повідомляє "ВН".

За даними МОЗ України, протягом останніх 10 років в нашій державі зареєстровано майже 70 випадків захворювання на кліщовий вірусний енцефаліт (з них до 70% — виявляється на території нашої області). Адже на Волині існує активнодіючий природний осередок кліщового вірусного енцефаліту на території Ратнівського району (де виявляється майже 90% всіх захворілих по області). Крім того, поодинокі випадки реєструвались: у Ковельському, К.Каширському, Старовижівському, Луцькому районах та м. Луцьку (всі у 2006 році); Шацькому (у 2009 — 2010 роках); В.Волинському (у 2012 році) та Ківерцівському (у 2006, 2016 — 2017 роках) районах.

Ефективний захід профілактики кліщового енцефаліту – щеплення, але через відсутність вакцини в Україні, останні не проводяться з 2009 року.

Подібні новиниПопулярні новини

Грандіозна пожежа у Мукачеві: палає приватний будинок (Фото, відео)

    Грандіозна

Сьогодні, близько 16:00 години у Мукачеві загорівся будинок на вулиці Водній, інформує Мukachevo.net. На пожежі працює вже кілька пожежних автівок. Наразі ...