Погода Ужгород, Закарпаття 7 °C
прозахід
новини західної україни
Середа, 21 листопада 2018 року
  Останні новини:
   

Закарпаття відвідали учасники велопробігу Лендава (Словенія)-Ужгород

липня 13
11:56 2018

650 кілометрів і 5 днів знадобилося учасникам велопробігу Лендава-Ужгород, щоб прибути до Закарпаття. Лендава – це словенська община в Помурському регіоні Словенії, адміністративний центр – місто Мурска-Собота.

Сьогодні вони відвідали Ужгород і, зокрема, зустрілися з представниками Закарпатського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки програми "U-LEAD з Європою".

Cпівробітники Центру організували гостям екскурсію містом, розповіли про історію Ужгорода, про роботу Центру.

Співпраця між Помурським регіоном та Закарпаттям розпочалося взимку цього року, коли, під час Децентралізаційного форуму відбулося підписання меморандуму про наміри між керівниками Мурськи-Соботи та Тячівської ОТГ. В рамках цієї угоди за сприяння "U-LEAD з Європою" навесні відбувся візит делегації Тячівської ОТГ до Помурського регіону, в рамках якого були укладені домовленості про стажування спеціалістів Тячівської міськради в Словенії. Найімовірніше, вже цього літа відібрані співробітники міськради поїдуть на навчання. Крім того, у вересні Тячів очікує на візит у відповідь делегації Мурски-Соботи. В рамках візиту буде підписаний договір про співпрацю. Крім того, Тячів та Мурска-Собота планують офіційно стати містами-побратимами. Зауважимо, у Тячева вже багатий досвід міжнародної співпраці. Так, місто має 10 закордонних міст-побратимів (11-те – Буча Київської області), з більшістю з яких підтримує активні зв'язки. Таким чином словенське місто може стати 12-м побратимом Тячева.    

Закарпатський ЦРМС

Подібні новиниПопулярні новини

Зник безвісти 16-річний юнак з Мукачівщини (Фото)

    Зник

Вчора, 19 листопада, на лінію "102" надійшло повідомлення про зникнення неповнолітнього хлопця. Батько зниклого розповів, що його син 16 листопада пішов з дому і не ...