Погода Ужгород, Закарпаття 3 °C
прозахід
новини західної україни
Понеділок, 18 лютого 2019 року
  Останні новини:
   

У Львові почали збирати підписи за відставку Андрія Садового

червня 25
16:48 2018

ГО "Народна дія" розпочала збір підписів за відставку міського голови Львова Андрія Садового. 

Активісти кажуть, що міський голова вперто не вирішує проблеми із нищенням історико-архітектурної спадщини та загалом хаосом містобудування у місті. Під його керівництвом видаються все нові дозволи на зведення новобудов, в тому числі й на землях історико-культурного призначення, повідомляє "Львівський портал".

Також вперто не виконуються рішення суду, що вступили в законну силу, щодо призначення земель в історичному ареалі як земель історико-культурного призначення, а не житлової та господарської забудови. Міський очільник закриває очі на забудови, зведені без жодного документа; не було знесено жодного самобуду навіть за наявності рішення суду;  місту загрожує транспортний та інфраструктурний колапс.

Загалом за 13 років керування містом А. Садовим не було збудовано жодної школи, жодного дитячого садочка (тільки відкрито кілька нових груп). Натомість ліквідовано всі комунальні стоматполіклініки.

Тож "Народна дія" розпочала на площі Ринок збір підписів за відставку міського голови Львова. Підписи будуть оформлені як місцева ініціатива і передані депутатам міської ради.

Подібні новиниПопулярні новини

23-річна хмельничанка зарізала турецького далекобійника

    23-річна

  Потерпілий помер від значної крововтрати. Йому нанесли близько 20 ударів ножем у голову, шию та тулуб, зачепивши артерію. Він ще зміг вийти з машини в ...