Погода Ужгород, Закарпаття 3 °C
Неділя, 24 березня 2019 року
  Останні новини:
   

Експорт товарів Закарпатської області за 2013-2017 роки (Інфографіка)

червня 11
14:55 2018

Протягом 2013-2017 років експорт продукції, яка виготовляється у Закарпатській області, до країн Євросоюзу щороку зростав у відсотковому відношенні. Якщо у 2013 році він становив 81,5%, то в 2017 вже 93,1%.

Водночас, як свідчать дані управління зовнішньоекономічних зв'язків, інвестицій та транскордонного співробітництва Закарпатської облдержадміністрації, після 2014 року сума надходжень від експорту впала і перевершити дані 2014 року вдалося лише у 2017 році.

Беззаперечними лідерами експорту Закарпаття є виробники машинного обладнання, механізмів та електротехнічного обладнання.

Докладніше – в інфографіці.   

Даний матеріал був підготовлений в рамках проекту "Просування реформ в регіони" за сприяння Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid). Зміст є виключною відповідальністю сайту  і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу.


Ця публікація (стаття, аналітичний звіт, тощо) була підготовлена в рамках проекту "Просування реформ в регіони" за сприяння Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid). Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю "ПП Закарпатського інформаційного центру" і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу.

Подібні новиниПопулярні новини

Історія в кущах: на Кальварії є закинута секція із похованням доньки губернатора Григорія Жатковича (Фото)

    Історія

Кладовище на пагорбі Кальварія в Ужгороді є місцем, де можна вивчати історію краю. Там поховані відомі державні діячі, художники, письменники, лікарі, музиканти, ...